Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji sznurków i lin, mających wiele zastosowań.
Największą motywacją i nagrodą jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego oferujemy tylko produkty najwyższej jakości.

O nas

W 1997 roku powstała firma Pasmantex.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji sznurków i lin, mających wiele zastosowań.

 

Nasza firma to nasza pasja, dlatego czuwamy nad jakością produkowanego przez nas asortymentu.
Dbamy o naszych klientów troszcząc się o szczegóły oraz zapewniając rzetelną obsługę.

Codziennie dokładamy wszelkich starań pracując na Twoje zaufanie, którym obdarzyło nas już wielu klientów.
Jako partner biznesowy zapewnimy Ci najlepszą jakość oraz szeroką gamę produktów.

Z nami masz gwarancję satysfakcji!

 

Gwarantujemy:

Wyroby dziewiarskie od polskiego producenta
Najwyższą jakość
Wieloletnie doświadczenie
Terminowość
Miłą i profesjonalną obsługę

Jako doświadczony producent sznurka proponujemy szeroki wybór sznurków oraz lin w różnych wersjach kolorystycznych, które wykorzystywane są w różnorodnych branżach. W swojej ofercie posiadamy sznurek polipropylenowy i sznurek bawełniany.


Sznurek polipropylenowy to rodzaj liny plecionej, która wykonywana jest z syntetycznego materiału jakim jest polipropylen, dzięki czemu sznurek jest bardzo wytrzymały i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Wyróżnia go także lekkość i dobra elastyczność. W Pasmantex oferujemy sznurek polipropylenowy o różnych splotach i różnych długościach, co sprawia, że z powodzeniem sprawdza się w wielu różnych dziedzinach, takich jak m.in.: żeglarstwo, rybołówstwo, transport, budownictwo, ogrodnictwo, rolnictwo czy gospodarstwo domowe.


Produkowany przez nas sznurek bawełniany wyróżnia duża wytrzymałość, dlatego coraz częściej stosowany jest on do produkcji mebli i oryginalnych dodatków do domu. W ostatnim czasie ogromną popularność zdobywa dzięki miłośnikom robótek ręcznych i dekoracyjnym makramom.


Wysoką jakość, solidność oraz estetykę produkowanych przez nas sznurków zawdzięczamy wyselekcjonowanym surowcom, z jakich są wykonywanie, nowoczesnemu procesowi technologicznemu oraz dbałości o najdrobniejszy szczegół na każdym etapie produkcji.